فروش اینترنتی نرم افزار

  • تاریخ : ۱۶ام تیر ۱۳۹۷

نقد و بررسی اسنک ذرت Fiorentini سرکه بالزامیک

با نقد و بررسی اسنک ذرت Fiorentini سرکه بالزامیک از مجله خبری فروش اینترنتی نرم افزار همراه ما باشید. اسنک ذرت با طعم سرکه بالزامیک که سرخ نشده و فاقد چربی‌های هیدروژنه و گلوتن می‌باشد. این اسنک مناسب برای کودکان و بزرگسالان و میان مناسب در زمان کار یا ورزش به شمار می‌رود. امروز به نقد و بررسی اسنک ذرت Fiorentini سرکه بالزامیک می پردازیم.

نوع اسنک
تولید ایتالیا
وزن ۴۰ گرم
طعم سرکه
تعداد ۱ بسته
ترکیبات ذرت ۷۵٪، روغن آفتابگردان ۳،۵٪، سرکه بلزمیک پودر (سرکه بلزمیک، مالتودکسستین، عامل رنگ آمیزی: کارامل)، شکر، نمک، عصاره مخمر، تنظیم کننده اسیدی: اسید سیتریک، گیاهان معطر
سایر در جای خشک و خنک نگهداری شود

بسته بندی محصول

نقد و بررسی اسنک ذرت Fiorentini سرکه بالزامیک + اسنک ذرت Fiorentini سرکه بالزامیک + مجله خبری فروش اینترنتی نرم افزاربسته بندی ساده و نایلونی با طرح پس زمینه سفید ، نام محصول یعنی Play Mais با فونت بزگ و رنگ بنفش در بالا چاپ شده است در بالای بسته لوگو برند Fiorentini بسیار کوچک قرار دارد. در پایین بسته بندی تصویر اسنک در کادری دایره ای شکل و رنگ آبی قرار گرفته است. بسته بندی طوری طراحی شده است که می توان آن را به صورت عمود هم بر روی سطوح قرار داد. پلمب محصول مناسب است و به خوبی از اسنک ها در مقابل آلودگی و غبار خارجی محافظت می کند همچنین پلمب چسب مناسبی دارد و باز کردن آن سخت نیست می شود.


طعم و مزه

نقد و بررسی اسنک ذرت Fiorentini سرکه بالزامیک + اسنک ذرت Fiorentini سرکه بالزامیک + مجله خبری فروش اینترنتی نرم افزار

هنگام باز کردن بسته بندی بوی تند سرکه و روغن به مشام می رسد که کمی زننده است و شاید شما را دلسرد کند. این حس در طعم و مزه ی اسنک ها نیز حس می شود به طوری که از خوردن آن خسته می شوید و آن را تمام نکرده کنار می گذارید. اسنک ها ترد هستند ولی جای تعجب هست که چرا فیورنتینی این بار این محصول خود را با این کیفیت تهیه و عرضه کرده است و کارنامه خود را با این طعم خراب کرده است در حالی که در محصولات دیگر خود سربلند بوده است.

 

نکات مثبت نکات منفی
بسته بندی مناسب بوی تند و ناخوشایند
تردی اسنک ها  طعم نامناسب
فاقد گلوتن  

کلام آخر

نقد و بررسی اسنک ذرت Fiorentini سرکه بالزامیک محصولی است که فاقد گلوتن است و برای بیماران سلیاکی مناسب است اما طعم و مزه آن شما را دلسرد می کند. البته ممکن است افرادی این طعم و مزه را بپسندند و این نظر شخصی بنده درباره این محصول بوده است.

اگر شما هم از این محصول استفاده کرده اید لطفا نظر خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.