فروش اینترنتی نرم افزار

  • تاریخ : ۱۶ام مهر ۱۳۹۷

مربی مجازی LifeBeam Vi همان‌طور که از اسم ان مشخص است یک مربی حقیقی نیست. اما این باعث  نمی‌شود که این مربی نتواند از شما یک ورزشکار حرفه ای بسازد. برای این‌که بدانید چگونه می‌توان به کمک مربی مجازی LifeBeam Vi تمرینات ورزشی را به صورت حرفه‌ای دنبال کرد، با مجله فروش اینترنتی نرم افزار همراه باشید.

بدون شک پیگیری تمرینات ورزشی به صورت مستمر و منظم کار چندان راحتی نیست. ولی اگر یک مربی کاربلد همیشه کنارتان حضور داشته باشد و برای انجام این کار به شما انگیزه بدهد، می‌توانید نسبت به انجام ان کارکاملا امیدوار باشید. در واقع این همان وظیفه‌ای است که مربی مجازی LifeBeam Vi بر عهده دارد.

مربی مجازی LifeBeam Vi چیست و چه وظیفه‌ای بر عهده دارد؟

مربی مجازی LifeBeam Vi در حقیقت یک هوش مصنوعی است که برای تمرین دادن به افراد علاقه‌مند به ورزش ساخته شده و می‌تواند به مرور زمان آن‌ها را تبدیل به یک دونده‌ی حرفه‌ای کند. این هوش مصنوعی تحت عنوان یک هدست بلوتوثی با ورزشکاران ارتباط برقرار کرده و دستورات خود را از طریق اسپیکرهای مدل Harman Kardon به آن‌ها منتقل می‌کند.

مربی مجازی LifeBeam Vi برای بررسی اطلاعات پایه‌ای و اساسی ورزشکار تحت تعلیم خود دارای یک فشارسنج مجهز است. قابلیتی که توسط آن می‌تواند به بررسی اطلاعات مربوط به ارتفاع دونده تحت تمرین خود از سطح دریا بپردازد. علاوه بر این، این هوش مصنوعی از قابلیت‌های دیگری مثل سنسور تشخیص ضربان قلب، ژیروسکوپ و شتاب‌سنج نیز برخوردار می باشد. قابلیت‌هایی که باعث می‌شود این مربی مجازی علاوه بر امکان دنبال کردن گام‌های فرد دونده، بتواند سایر اطلاعات مرتبط با میزان تحرکات و فعالیت‌های بدنی او را نیز در اختیار داشته باشد.

مربی-ورزش 1

آن‌چه که مربی مجازی LifeBeam Vi را بیش از یک دستبند سلامت به یک هوش مصنوعی واقعی شبیه می‌سازد، قابلیت پاسخ دادن او به پرسش‌های اساسی و پایه‌ای فرد دونده است. برای مثال شما می‌توانید در زمان انجام تمرینات روزانه‌ی خود یا حین دویدن، از مربی مجازی LifeBeam Viسوالاتی تحت عنوان کم و کیف ضربان قلب خودیا سولات مشابهی را با او در این زمینه در میان بگذارید.همچنین اگربخواهید آهنگ قدم‌های خود را با ریتم منظمی تنظیم کنید، می‌توانید از مربی مجازی LifeBeam Vi بخواهید که ضربات منظمی را به صورت مستمر در گوش‌هایتان پخش کند تا بتوانید قدم‌های خود را با ریتم این ضربات هماهنگ سازید (درست نظیر سربازانی که با ریتم طبل به شکل منظم و پیوسته گام بر می‌دارند).

 

فراهم بودن شرایط عالی دویدن توسط مربی مجازی LifeBeam Vi

قبل از اینکه دویدن را آغاز کنید، مربی مجازی LifeBeam Vi طبق اطلاعات هواشناسی موجود از محیط، شرایط آب و هوا را مورد سنجش قرار می دهد. در صورت ایده ال بودن شرایط جوی، انجام تمرین در فضای باز پیشنهاد می‌شود ولی در غیر این‌صورت، هوش مصنوعی دستور به دنبال پیگیری تمرینات در فضای بسته را خواهد داد.

علاوه بر مطالب مذکور هوش مصنوعی شما قادر است بر اساس تمریناتی که پیش‌تر انجام داده یا هم‌اکنون در حال انجام آن هستید و همچنین با توجه اطلاعات موجود از وضعیت سلامتی شما، رژیم های غذایی خاصی را برای شما در نظر بگیرد و همانند یک مربی واقعی فعالیت‌هایتان را زیر نظر گرفته و مدیریت کند.

مربی ورزش 2

بر اساس این اقدامات شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن موبایلی که همراه با این هوش مصنوعی عرضه خواهد شد، برای فعالیت‌های متفاوت خود مثل کاهش وزن، طی کردن مسافت‌های خاص یا سایر موارد مشابه به تعیین اهداف بپردازید. به این ترتیب شما می‌توانید به مرور زمان یکی از اهداف یاد شده را به عنوان هدف اصلی خود تعیین کنید. به عنوان مثال این هدف می‌تواند دویدن مسافتی معادل دو کیلومتر در طول روز یا کم کردن یک کیلوگرم از وزن بدن طی مدت یک ماه باشد. در هر صورت به محض انتخاب هدف اصلی برای تمرین، مربی مجازی LifeBeam Vi فعالیت‌ها و تمرینات روزانه‌ی شما را بر اساس این هدف و چگونگی رسیدن به آن تنظیم می‌کند.

از دیگر قابلیت‌های مهمی که مربی مجازی LifeBeam Vi از آن بهره می‌برد،مبحث انگیزه دادن به فرد دونده است. تخصصی که هر مربی کاربلدی باید از آن برخوردار باشد. عادتا پس از انجام تمرینات فراوان و غلبه خستگی بر بدن فرد دونده، سرعت حرکات او نسبت به حالت عادی کاهش می‌یابد. این فعل و انفعال به خوبی توسط مربی مجازی LifeBeam Vi قابل تشخیص بوده و پس از مواجه شدن هوش مصنوعی با خستگی فرد دونده نسبت به ادامه‌ی کار، با پخش کلمات تشویق کننده او را نسبت به دنبال کردن تمرینات و انجام کامل آن‌ها ترغیب می‌کند.

علاوه بر تمامی موارد مذکور شما می‌توانید با هماهنگ کردن اپلیکیشن مربوط به این هوش مصنوعی با حساب Spotify خود، بخش‌های خسته کننده‌ی تمرینات ورزشی روزانه را توسط موسیقی‌های هیجان انگیز، با شور و انگیزه‌ی بیشتری دنبال کنید. ضمن این‌که توسط این اپلیکیشن اطلاعات مختلف مربوط به سلامتی شما نظیر میزان ضربان قلب، سرعت حرکت، تعداد گام‌ها حین دویدن، ارتفاع از سطح دریا و سایر موارد مشابه نیز به راحتی قابل دسترس خواهد بود.

در مجموع می‌توان گفت که مربی مجازی LifeBeam Vi از قابلیت‌های مناسبی برای تمرین دادن به دوندگان بهره می‌برد. هر چند که این هوش مصنوعی نمی‌تواند شما را وادار به ورزش کند و برای شروع دویدن تنها اراده و خواست خود شما است که لازم است.همیشه به این نکته توجه داشته باشید برای شروع هرکاری اراده وخواست ما مقدم بر هر امر دیگری است تا خودمان نخواهیم هیچ تغییری در زندگی ما رخ نمی دهد برای پیشرفت وتغییر در جهت بهتر فقط کافی است بخواهیم.حدافل اگر احساس می کنید پیشرفت سخت است و خودتان از عهده ان برنمی ایید خود را به انسانهایی بسپارید که مسیرهای پیشرفت را به خوبی می شناسند.