فروش اینترنتی نرم افزار

  • تاریخ : ۱ام مهر ۱۳۹۷

یک کاربر پس از باز کردن جعبه آیفون خود و روشن کردن گوشی شاهد خط سبز عمودی بر روی نمایشگر این گوشی بود. این مشکل پیش از این در آیفون X نیز به طور گسترده مشاهده شده بود.

هیچوقت به کاربران توصیه نمی‌شود تا وقتی اطلاعات زیادی از یک گوشی در دسترس نیست دست به خرید آن بزنند. کارت گرافیک‌های RTX انویدیا که پس از انتشار بررسی‌ها معلوم شد تفاوتی با نسل قبل ندارند بسیاری از خریداران این گرافیک‌ها را پشیمان کرد.

شاید چنین فاجعه‌ای برای اپل نیز رخ دهد. سال گذشته شاهد گزارش‌های نسبتاً زیادی از نمونه‌های مشکل دار نمایشگر آیفون X بودیم. در این مشکل کاربران با یک خط سبز عمودی معمولاً در کناره‌ی نمایشگر مواجه می‌شدند.

یک کاربر استرالیایی که دست به پیش خرید آیفون جدید زده بود، پس از دریافت گوشی خود و باز کردن جعبه با صحنه دلخراشی مواجه شد. این کاربر با یک خط سبز بر روی نمایشگر گوشی احتمالاً ۱۳۰۰ دلاری خود مواجه شد. اگر این مشکل همانند آیفون X گسترش بیش‌تری داشته باشد شاید نیاز باشد در خرید خود تجدید نظر کنید!

اگر در ایران هستید و می‌خواهید هرچه سریع‌تر این گوشی را بخرید بهتر است نخرید! اگر چندین میلیون تومان پول برای پیش‌ خرید یک گوشی بدهید و چنین مشکلی داشته باشد هیچ کس در ایران به شما پاسخگو نیست. همچنین هزینه تعمیر بسیار گزافی بر روی دستتان خواهد ماند. بهتر است صبر کنید و در مغازه گوشی را تست و مشاهده کنید سپس آن را با یک گارانتی معتبر بخرید.